Monthly Archives: Styczeń 2016

26 01, 2016

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozyskania nowego Partnera polskiej firmy DAKO

Styczeń 26, 2016|Categories: Ogólne|Tags: |0 komentarzy

akt_borussia

Stephan Schippers, Dyrektor Zarządzający Borussii Monchengladbach: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozyskania nowego Partnera polskiej firmy DAKO, która obecna jest na rynkach europejskich. DAKO stawia na innowacje w produktach, jakość i zadowolenie klientów, ale też chce być obecna przy prestiżowych wydarzeniach co gwarantują mecze Borussi. Mamy nadzieje, że podpisana umowa to początek długotrwałej współpracy”.

22 01, 2016

DAKO Oficjalnym Partnerem Premium Borussii Mönchengladbach

Styczeń 22, 2016|Categories: Ogólne|Tags: |0 komentarzy

aktualnosc_pl-4

Z przyjemnością informujemy, że marka DAKO została Oficjalnym Partnerem Premium Borussii Mönchengladbach – czołowego klubu Bundesligi.

Borussia Mönchengladbach to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych klubów piłkarskich w Niemczech. Dotychczasowe osiągnięcia plasują Borussię na trzecim miejscu w historii ligi. W obecnym sezonie klub zajmuje mocną 4 pozycję w tabeli. Klub znany jest z ofensywnej i dynamicznej gry.

Partnerstwo z poważnym zespołem piłkarskim grającym w czołowej europejskiej lidze stanowi kolejne posunięcie budujące międzynarodową siłę marki DAKO. Wpisując się w dotychczasową strategię działań na międzynarodowych imprezach sportowych, partnerstwo z Borussią lokuje markę w kontekście silnych, pozytywnych emocji sportowych. Obecność na bandach stadionowych klubu, na ściance sponsorskiej oraz w tunelu prowadzącym na murawę stadionu przekłada się z kolei na wzrost rozpoznawalności marki, między innymi dzięki telewizyjnym transmisjom spotkań. Podobne skutki daje prezentacja sponsora na autokarze zespołu oraz w magazynie klubowym dystrybuowanym podczas meczów.

Pierwszy mecz Borussii z barwami DAKO na bandach wokół stadionu już 23.01!

5 01, 2016

DAKO na Europejskich Eliminacjach Olimpijskich w Berlinie

Styczeń 5, 2016|Categories: Ogólne|Tags: |0 komentarzy

W dniach 5 – 10 stycznia 2016 marka DAKO będzie promowana na boiskach Europejskich Eliminacji Olimpijskich w siatkówce mężczyzn. Stawką turnieju jest awans do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

W eliminacjach bierze udział 8 drużyn, które rozegrają łącznie 16 meczów. Reklamy DAKO będą emitowane na bandach wokół boisk turniejowych. Dzięki szerokiemu pasmu transmisji na terenie Europy, dla milionów widzów będzie to doskonała okazja do kontaktu z DAKO w pozytywnym, sportowym i emocjonującym kontekście.