Monthly Archives: Wrzesień 2016

19 09, 2016

DAKO inspiruje, informuje, integruje!

Wrzesień 19, 2016|Categories: Ogólne|Tags: |0 komentarzy

IMG_0008_1-1024x683

DAKO inspiruje, informuje, integruje!

W ramach inauguracji jesiennego sezonu sprzedażowego oraz inicjacji jesiennych działań reklamowych Firma DAKO zaprosiła swoich Partnerów Handlowych na pełne atrakcji spotkanie. Odbyło się ono w drugi weekend września na terenie prestiżowego kompleksu hotelowo – wypoczynkowego „Warszawianka” nad Zalewem Zegrzyńskim w Jachrance.

Podczas uroczystej gali zaprezentowana została kolejna odsłona długofalowej wizji i strategii DAKO wdrażanej na ryku polskim. Licznie przybyli goście mieli m. in. wyjątkową okazję obejrzenia premiery najnowszego spotu reklamowego DAKO, którego oficjalna promocja rozpoczęła się w ogólnopolskiej telewizji kilka dni później. Podczas krótkiej konferencji zostały także zaprezentowane po raz pierwszy, nowe wersje materiałów drukowanych w szacie graficznej odświeżonej zgodnie z najnowszymi trendami.

Większość czasu spędzonego nad Zalewem Zegrzyńskim przeznaczono jednak na dobrą zabawę. Goście mieli okazję rywalizować o bardzo atrakcyjne nagrody w Regatach Żeglarskich o Puchar Prezesa DAKO oraz turnieju bowlingowym. Sportowym zmaganiom towarzyszył grillowy lunch w miasteczku piknikowym, do dyspozycji uczestników była także strefa chilloutu.

Dwa dni zabawy, artystycznych wrażeń muzycznych, sportowych atrakcji wodnych i wspólnego biesiadowania były fantastyczną okazją do oderwania się od codziennych spraw i spędzenia czasu w miłej, luźniej atmosferze.

13 09, 2016

Rozbudowa DAKO!

Wrzesień 13, 2016|Categories: Ogólne|Tags: |0 komentarzy

Untitled-2-1024x483

W sierpniu ruszyły pierwsze prace przy rozbudowie infrastruktury produkcyjnej DAKO. Inwestycja jest naturalną konsekwencją systematycznego wzrostu sprzedaży i poszerzania oferty produktowej firmy.

Rozbudowa fabryki to strategiczne posunięcie wynikające z rosnącego zapotrzebowania na nasze produkty, zarówno na rynku Polskim jak też na rynkach zagranicznych. Traktujemy budowę jako kolejny kamień milowy w naszym wieloletnim, systematycznym rozwoju. Inwestycja ta nie tylko pozwoli nam na zwiększenie mocy produkcyjnych, ale także wpłynie na poprawę efektywności zarządzania produkcją oraz usprawni obsługę transportową i magazynową. – wyjaśnia Prezes Zarządu Jerzy Studziński.

Nowo powstający budynek zapewni DAKO dodatkowe 5 200 m2 powierzchni. Zakończenie budowy obiektu planowane jest na luty 2017 roku.

12 09, 2016

Jesienna kampania telewizyjna DAKO

Wrzesień 12, 2016|Categories: Ogólne|Tags: |0 komentarzy

spot

12 września ruszyła jesienna kampania reklamowa DAKO! Spot reklamowy promujący produkty z serii HarmonyLine emitowany jest za pośrednictwem największych i najpopularniejszych ogólnopolskich kanałów telewizyjnych, na antenach stacji: TVP1, TVP2, TVN oraz Polsat w najlepiej oglądanym paśmie telewizyjnym prime time.

Oprócz klasycznego spotu 30” budującego zasięg i prestiż przekazu, kampania została uzupełniona o billboardy sponsorskie o długości 8” Spot reklamowy prezentuje kompozycję EUNIKA z serii HarmonyLine eksponując jej największe zalety i podkreślając wyjątkową klasę.

Wsparciem kampanii telewizyjnej są działania w Internecie obejmujące głównie promocję spotów za pośrednictwem portali Facebook i Youtube.

Poznaj naszą ideę! Kliknij tutaj, żeby zobaczyć spot

8 09, 2016

Kampania radiowa we Francji

Wrzesień 8, 2016|Categories: Ogólne|Tags: |0 komentarzy

DAKO mocno angażuje się w rozwój francuskiego rynku i w związku z tym intensyfikuje podejmowane tam działania marketingowe włączając w nie także radio. Kampania radiowa w strategicznych dla firmy departamentach Francji prowadzona jest od 5 września za pośrednictwem regionalnych stacji:

komplet_radio

Spot reklamowy promuje promocję łączoną oraz produkty DAKO gwarantujące więcej światła. Wsparciem promocyjnych warunków sprzedaży są także działania prowadzone za pośrednictwem Internetu.