aktualnosc_pl-4

Z przyjemnością informujemy, że marka DAKO została Oficjalnym Partnerem Premium Borussii Mönchengladbach – czołowego klubu Bundesligi.

Borussia Mönchengladbach to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych klubów piłkarskich w Niemczech. Dotychczasowe osiągnięcia plasują Borussię na trzecim miejscu w historii ligi. W obecnym sezonie klub zajmuje mocną 4 pozycję w tabeli. Klub znany jest z ofensywnej i dynamicznej gry.

Partnerstwo z poważnym zespołem piłkarskim grającym w czołowej europejskiej lidze stanowi kolejne posunięcie budujące międzynarodową siłę marki DAKO. Wpisując się w dotychczasową strategię działań na międzynarodowych imprezach sportowych, partnerstwo z Borussią lokuje markę w kontekście silnych, pozytywnych emocji sportowych. Obecność na bandach stadionowych klubu, na ściance sponsorskiej oraz w tunelu prowadzącym na murawę stadionu przekłada się z kolei na wzrost rozpoznawalności marki, między innymi dzięki telewizyjnym transmisjom spotkań. Podobne skutki daje prezentacja sponsora na autokarze zespołu oraz w magazynie klubowym dystrybuowanym podczas meczów.

Pierwszy mecz Borussii z barwami DAKO na bandach wokół stadionu już 23.01!